Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

İnternet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve www.tolkido.com üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.

www.tolkido.com’dan yaptığınız alışverişlerde sepet tutarı 500₺ ve üzeri olduğunda siparişiniz kargo ücreti alınmadan gönderilmektedir.

www.tolkido.com da yaptığınız alışverişler, mevcut stok durumuna göre, 1- 3 iş günü içerisinde, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Satın alınan ürün/hizmet yapısına göre teslim süresi değişebilir veya fiziksel teslimat gerektirmeyebilir.

Hafta sonu Siparişleri

Cuma günü öğlen 12.00 den önce verilen siparişler, cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Kargo firmasının faaliyet gösterdiği lokasyona bağlı olarak pazartesiye de sarkabilir. Cuma günü 17.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en hızlı şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren on dört 14 günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken ögeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünün faturası ile birlikte 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, eksiksiz ve hasarsız ayrıca kutu içeriğindeki kart ve etiketlerin kullanılmamış – zedelenmemiş olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi Ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının verilmesinin ardından ürünü tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Aşağıda, genel iade şartlarına göre farklı özellikler içeren ürün tiplerinin iade koşullarını görebilirsiniz.

14 günlük süre içerisinde ürünün iade edilebilmesi için ürünün orijinal kutusu, ambalajı eksiksiz ve hasarsız olması şarttır.